Volné pracovní místo  Servisní technik strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jestli splňuješ podmínky, pošli nám svůj životopis.

CESK, a.s. firma zabývající se vybavení restaurací, barů a restaurací hledá pracovníka na pracovní pozici:
SERVISNÍ TECHNIK - STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
Nenabízíme velké peníze, ani vysoké benefity. Nabízíme tvrdou a poctivou práci, a když ukážeš dobré výsledky, získáš lukrativní místo mezi elitou servisních techniků, pro špičkové světové značky.

Náplň práce:
servis a instalace cukrářských - pekařských strojů a ostatních gastronomických strojů a zařízení, zásobování
Požadujeme:
SŠ nebo vyučený s maturitou (technický obor)
technicky zdatný (opravy mechanické a elektrické) - slaboproud výhodou
profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, orientace na zákazníka
pracovitost, obětavost, časová flexibilita, samostatnost
časté pracovní cesty po ČR a SR
požadujeme ŘP skupina B (aktivní řidič)

Nabízíme:
Odpovědnou a zajímavou práci
Práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti
Stravenky/příspěvek na stravování
Mobilní telefon
Nápoje zdarma (káva, nealko)
Mladý kolektiv
Základní pracoviště - Brno-Maloměřice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016