Volné pracovní místo Servisní technik výrobní linky

19.7.2016
KANDIDÁTI s.r.o.
Místo pracoviště
Závodní 391/96, Dvory, 360 06, Karlovy Vary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dělené směny

Místo výkonu práce:Karlovy Vary, Karlovy Vary, Dvory, 360 06 (Závodní 391/96c, Dvory – Karlovy Vary 6, 360 06)
Kontaktní osoba: Fialová Jana, e-mail: poslat email
Ryze česká firma zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů se sídlem v Krásném Údolí hledá do svého týmu:
SERVISNÍHO TECHNIKA VÝROBNÍ LINKY
Náplň práce:

  • seřizování, údržba a opravy plnicích strojů a výrobních linek; nízko a středotlakých kotlů; tlakových nádob
  • spolupráce a částečná organizace dělníků, kteří v daný den obsluhují výstup plnicího stroje

  • práce ve hlučném prostředí v režimu 2 dny práce, 2 dny volno, směny 5:30–17:30hod.

Požadavky:

  • SŠ nebo ÚSO s maturitou (technické zaměření výhodou)
  • schopnost řídit vysokozdvižný vozík (průkaz není podmínkou)
  • schopnost práce ve výškách
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost Nj nebo Aj výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • dobré finanční ohodnocení, po zapracování další růst mzdy
  • 13. mzda, roční odměny
  • firemní benefity: stravenky, wellness poukázky, kulturní akce

Očekáváme:

  • koncepční myšlení, komunikativnost, flexibilitu
  • samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
  • manuální zručnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • důležitější než předchozí praxe je technické nadání a chuť naučit se novým věcem
  • zdravý selský rozum

Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Benefity

  • Jiné výhody – Stravenky, 13. mzda, roční odměny.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – základní dovednosti PC