Volné pracovní místo  servisní technik výtahů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–33 000 Kč / měsíc

Kontakt: e-mailem zaslat životopis: použijte odpovědní formulář nebo telefonicky: použijte odpovědní formulář ; Pohovory budou probíhat na adrese: Karlovy Vary, Plzeňská 1775/6
Očekáváme:
  • výuční list nebo maturita v oboru elektro,
  • vyhl. 50/1978 Sb §6 a vyšší,
  • komunikativnost, prozákaznický přístup,
  • samostatnost, spolehlivost,
  • manuální zručnost, pečlivost,
  • ŘP sk. B
Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod.

Náplň práce:
  • provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence ve svěřených regionech Karlovy Vary (1 VPM), Chomutov (1 VPM), Most (1 VPM)
  • vstupní revize a jiné servisní práce,
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností,
  • komunikace s provozovateli výtahů
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 3 sick days/rok, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, akce pro zaměstnance, odborné vzdělávání.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016