Volné pracovní místo Servisní technik zahradní techniky.

14.9.2016
Rado Agro, s. r. o.
Místo pracoviště
31, Tečovice, 763 02, Tečovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: práce s PC, praxe v servisní činnosti a celkový technický přehled u elektrických a motorových strojů v zahradní technice výhodou.
Výhody: stravenky (100 Kč), odměny z obratu, firemní mobil, možnost týden dovolené navíc, služební auto.

Podobné nabídky práce

Mechanik vstřikovacích forem
Kusová výroba, montáž a demontáž forem. Požadujeme strojní vzdělání, praxe výhodou.Benefity:stravenky, odměna za docházku,5 týdnů dovolené,2x ročně mimořádné odměny
KONFORM - Plastic, s.r.o. Šedesátá 5576, Zlín Plný úvazek
včera
Mechanik, opravář strojů a zařízení.
Náplň práce: práce ve výškách. Požadavky: manuální zručnost, fyz. zdatnost, dobrý zdr. stav, bezúhonnost. Osobně: Božetěchova 3003/133, 612 00 Brno, každou středu 10-12 hod.
STARDEX družstvo 104, Kaňovice Plný úvazek
včera
Automechanik
Automechanik (oprava zemědělských strojů, vojenské techniky) Kontaktujte emailem.
PRUKON s.r.o. Jateční 169, Zlín Plný úvazek
aktivní
Servisní technik (chlazení a vzduchotechnika)
pracoviště třída Tomáše Bati, Zlín Pracovní náplň: Pravidelná údržba a servis zařízení, Kontrola parametrů technických zařízení, Výměna opotřebovaných dílů, Telefonická podpora, Práce ve výškách - Požadujeme: SŠ vzdělání, Vyhláška ...
EMEA s.r.o. třída Tomáše Bati 269, Zlín Plný úvazek
aktivní
Montážníci ocelových hal
Náplň práce: montáž konstrukcí, opláštění, pomocné práce Požadavky: manuální zručnost, pracovitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, loajalita, trestní bezúhonnost, montáže v rámci ČR Výhody: zaučení, motivační m ...
Unihal s.r.o. tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Servisní technik / mechanik stavebních strojů
Požadujeme: SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru nebo v oboru: mechanik strojů a zařízení, opravář zemědělských strojů, automechanik, elektromechanik apod., praxe v opravárenství stavební techniky, zemědělské ...
VLW, spol. s r.o. Žleby 95, Zlín Plný úvazek