Volné pracovní místo  servisní technik

Lokalita 60200, Brno
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SERVISNÍ TECHNIK pro oblast Brno a okolí

Pracovní náplň:
  • opravy sekčních a rolovacích vrat, vratových můstků a automatických dveřních systémů přímo u zákazníka
  • Vaši práci bude koordinovat a řídit servisní dispečer
  • denně budete mít možnost opravit vratová a dveřní zařízení u našich zákazníků
  • k výkonu práce je přidělen služební automobil, mobilní telefon a veškeré technické vybavení
Požadujeme:
  • zkušenost s elektro pracemi + platnou elektro vyhlášku
  • zkušenost se zámečnickými pracemi
  • samostatnost
  • svářečský průkaz na elektrodu výhodou
  • aktivní řidič sk. B
  • bydliště ve výše vymezené oblasti
  • denní služební cesty po regionu
Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení 35.000 - 50.000 Kč
  • 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky
  • penzijní připojištění, firemní akce
  • stabilita české společnosti s 33letou tradicí (založeno 1991)
  • nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení
Můžete se stát součástí našeho týmu přes 80 servisních techniků

Zaměstnanecké výhody:diety, 22 dní dovolené, 3 dny sick days, penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku servisní technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Eva Štochelová z SPEDOS Servis s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku servisní technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.