Volné pracovní místo  Servisní technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: telefonicky od 8-14 hodin, emailem
Náplň práce:
o provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků
o vedení příslušné dokumentace v elektronickém systému
o zabezpečování servisní činnosti u zákazníků
o výjezdy v rámci ČR

Požadavky:
o ochota jezdit na vícedenní pracovní cesty od pondělí do pátku
o zkušenosti s instalací a servisem
o samostatnost a zodpovědnost
o flexibilita a ochota cestovat
o vyhláška § 50 výhodou

Nabízíme:
o zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
o příležitost pracovat na mezinárodních projektech
o přátelské a neformální prostředí
o příležitost pro další rozvoj kariéry
o možnost dalšího vzdělávání, možnost kurzu anglického jazyka
o roční odměny
o mimořádné odměny k životnímu a pracovnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
o příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
o zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
o služby firemního pneuservisu

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024