Volné pracovní místo  Servisní technik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Montáž a servis CCTV, EZS, EPS
Práce na telekomunikační síti, její rozvíjení a údržba
Instalace, zprovoznění, oživování a zaškolení obsluhy se zařízením
Servis a údržba již instalovaných zařízení
Technická podpora zákazníků
Identifikace a odstranění závad na zařízeních
Pravidelný reporting
Tvorba dokumentace

Požadavky:
Platná vyhl. 50/78 Sb., min. §5 PODMÍNKOU, nebo vzdělání v elektrotechnice
Vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici
Řidičský průkaz sk. B
Technické myšlení, pečlivost práce
Připravenost k dalšímu vzdělávání v oblasti IT,
Odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
Znalost technická anglického jazyka
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, prac.nasazení, manuální zručnost, zájem o obor
Schopnost pracovat v týmu
Orientace v oblasti IT - HW, SW, wifi
Práce ve výškách
Znalost práce s počítačem - MS Office
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou
Zajímavou a práci se špičkovými technologiemi
Motivační finanční ohodnocení
Mobilní telefon
Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti
Práce v dynamickém kolektivu

Pracovní doba:Po - Pá: 8:00 - 17:00, 1 hodina pauza na oběd

První kontakt:
telefonicky: použijte odpovědní formulář , p . Mgr. Záhora
e-mailem: použijte odpovědní formulář
osobně: Jaselská 722, Kolín, Út: 8-10 - prefence se předem ohlásit telefonicky nebo e-mailem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.1.2017