Volné pracovní místo  Servisní technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Zlín, třída Tomáše Bati
  • Pracovní náplň: Pravidelná údržba a servis zařízení, Kontrola parametrů technických zařízení, Výměna opotřebovaných dílů, Telefonická podpora, Práce ve výškách, Opravy a údržba elektroinstalací
  • Požadujeme: SŠ vzdělání elektrotechnického směru, Velmi dobré komunikační schopnosti, organizační dovednosti, Znalost práce na PC, Znalost anglického jazyka slovem i písmem, Spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), Samostatnost
  • Nabízíme: Jistotu dlouhodobého zaměstnání, Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů, Zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravné…), Nástup možný ihned případně dle domluvy
  • Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017