Volné pracovní místo  Servisní technik/čka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice
V případě zájmu své strukturované životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář

Náplň:
  • prioritně servisní zásahy v České a Slovenské republice
  • výroba automatických kotlů
  • instalace technologie kotlů u zákazníků
  • příprava výroby v sídle firmy, příprava servisních zásahů

Požadujeme:
  • vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik)
  • flexibilita,
  • loajalita,
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • svářečský průkaz výhodou (není nutností)
  • ochota cestovat
  • samostatnost
  • znalosti a zkušenosti v oboru elektro - výhodou

Nabízíme:
  • pracovní doba od 06:00 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
  • pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností na dobu neurčitou
  • nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu
  • nástup možný ihned

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017 do 30.11.2018