Volné pracovní místo  Servisní technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Holice
Náplň práce:
  • vykonávání oprav a údržby balících strojů v sídle firmy i přímo u klienta
  • uvádění strjů do provozu přímo u klienta
  • školení obsluhujícího personálu
  • řešení technických problémů

Požadujeme:
  • vzdělání elektrotechnického směru
  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • řidičský průkaz sk. B
  • řidičský průkaz sk. E výhodou, nikoli podmínkou
  • časová flexibilita
  • ochota se učit novým věcem
samostatnos, pracovitost, manuální zručnost a loajalita

Nabízíme:
  • zázemí stabilní a prosperující firmy
  • násup možný ihned nebo dle dohody
  • bonusy za plnění plánu

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář a to v době Po - Pá 7.00 - 14.30.
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E - výhodou

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.8.2017 do 31.8.2017