Volné pracovní místo  ŠIČKA / ČALOUNÍK-CE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 a:28/11/2017
VHODNÉ PRO MANUÁLNĚ ZRUČNÉ PRACOVNÍKY I S MINIMÁLNÍ PRAXÍ V ŠITÍ ODĚVŮ NEBO ČALOUNĚNÍ NÁBYTKU.
Náplň práce:
  • šití čalounění pro sériovou výrobu
  • zpracování nástřihů pro čalouněné díly
  • návrhy na zlepšování výroby čalounění
  • spolupráce s prototypovou dílnou a vývojem
  • příležitostná podpora prototypové čalounické dílny
  • práce ve 2směnném provozu
Požadavky:
  • zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
  • ovládání výrobních šicích strojů výhodou
  • kreativita, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, zručnost
  • samostatnost – naprosto nezbytná
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky (čalounění nábytku, sedadel,…) nebo delší praxe v šití oděvů
Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
  • práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
  • dovolená navíc
  • sick days
  • dotované závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • sportovní a společenské akce
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • odměnu za dárcovství krve
  • zákonné, odborné a jazykové vzdělání
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.

Požadované dovednosti

  • Jiné - čalounění nábytku, sedadel, praxe v šití oděvů

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2017