Volné pracovní místo  Šička prádla, plavek, sportovního ošacení *

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 400–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŠIČKA PRÁDLA, PLAVEK, SPORTOVNÍHO OŠACENÍ *
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým pracovním postupům.
Náplň práce: Šití prádla, plavek, sportovního ošacení na průmyslových šicích strojích.
Nabízíme: stravenky, 13. plat
První kontakt: telefonicky od 8-15:00 hod. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
ov.19.9.2023

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Šička prádla, plavek, sportovního ošacení *?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Tioka z ARBIS, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Šička prádla, plavek, sportovního ošacení *

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.