Volné pracovní místo  Sjednávání schůzek pro obchodního zástupce - Brno

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–23 000 Kč / měsíc

Baví vás komunikace s lidmi a máte dobré organizační schopnosti? Společnost AMAX přijme nové kolegy na oddělení schůzek.
Náplň práce:
  • Telefonické domlouvání schůzek podle časového harmonogramu
  • Související administrativa
Požadujeme:
  • Uživatelskou úroveň práce na PC
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost
Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu
  • Garantovanou minimální měsíční mzdu 17 000 Kč
  • Moderní pracovní prostředí v centru Brna
  • Hlavní i zkrácený pracovní poměr
  • volná pracovní doba, denní úvazek 4-8 hod, volné víkendy a svátky
  • po půl roce smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, dny volna navíc, příspěvky na dopravu, kredit a penzijní připojištění, jazykové kurzy)
  • Nástup možný ihned
V případě zájmu o pozici nám, prosím, pošlete Váš životopis na adresu: použijte odpovědní formulář a my Vás budeme kontaktovat. Do předmětu, prosím, uveďte pozici, o kterou se ucházíte např. "SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK Brno".

Kontakt:

Personální oddělení
E-mail: použijte odpovědní formulář
Tel.: použijte odpovědní formulář
AMAX, s.r.o.
Orlí 17, Brno 602 00

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 24.10.2016