Volné pracovní místo  Skladnice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

  • Náplň práce: Vyskladňování materiálu na základě zadaných zakázek, vrací zbylé komponenty zpět do skladových lokací. Provádí příjem výrobků do skladu z výrobních zakázek. Převádí fyzicky materiál dle potřeby v rámci skladu. Připravuje pravidelné exporty výrobků a materiálu dle požadavků plánovače. Zajišťuje výměnu pracovních plášťů do čistých prostor dle příslušného předpisu. Provádí denní průběžnou inventarizaci.*
Požadujeme: Znalost práce na PC. Logické myšlení. Pečlivost, zodpovědnost. Dobrý fyzický stav. Průkaz VZV výhodou.
  • Nabízíme: Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email:
použijte odpovědní formulář nebo na adresu společnosti.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016