Volné pracovní místo  Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Lokalita Strančice
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
  • Kunice 308, Všechromy 56 - Strančice

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Náplň práce: Fyzicky náročná práce (zvedání a manipulace těžkými břemeny) vykládání a nakládání kontejneru, příprava zboží k expedici, pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka. Požadavky: Nutný dobrý zdravotní stav, pečlivost, ochota pracovat, manuální zručnost, dobrý zrak, zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost. Oprávnění na VZV vítáno, není ale podmínkou.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.7.2021

Máte zájem o nabídku Skladníci, obsluha manipulačních vozíků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ivan Hafiyak z MAURITIUS PRAG s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.