Volné pracovní místo  Skladníci - práce ve skladu + řidiči VZV

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 90 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SKLADNÍCI - PRÁCE VE SKLADU + ŘIDIČI VZV
pracovní poměr na dobu určitou od 11.7.2016 do 14.8.2016 s možností prodloužení
mzda 90,- Kč/ hod. + příplatky dle zákoníku práce
Požadujeme: platný průkaz na VZV, manuální zručnost a zodpovědnost, praxe v automobilovém průmyslu, oboru výhodou, práce ve 3-směnném provozu, termín nástupu ihned
Náplň práce: práce ve skladu s platným řidičským průkazem na VZV, práce je nenáročná, po zaškolení lehce zvládatelná
Nabízíme: HPP, příspěvek na stravování, 20 dnů dovolené
První kontakt: telefonicky denně od 7:00 - 14:00 hodin na čísle použijte odpovědní formulář paní Fendrichová Leona, e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně na adrese: Woco STV, 1.patro kancelář Meko s.r.o. pouze jen každý čtvrtek od 13:00 - 14:00 hodin

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016 do 14.8.2016