Volné pracovní místo  Skladníci

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • vykládka a manipulace se zbožím v prostorách skladu
  • příprava zboží na rozvoz k zákazníkům
  • práce na denní a noční směny
  • práce je svým charakterem vhodnější pro muže
POŽADUJEME:
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • odpovědnost
  • oprávnění k řízení motorových vozíků vítáno, možnost si u nás dodělat
NABÍZÍME:
  • náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč vázaný na 3 roky
  • oběd zdarma nebo příspěvek na stravu ve výši 118 Kč v čistém za každou směnu
  • příspěvek na nákupy ovoce 200 Kč/týden (10 800 Kč za rok)
  • příspěvek na dovolenou 20 000 Kč (po odpracovaném 1. roce)
  • podíly na výsledcích hospodaření v průměrné výši 40 000 Kč/rok
  • možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek
  • možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům
  • příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách, dle vlastního výběru
  • menší pracovní kolektiv
  • vzdělávání a osobní rozvoj
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář mezi 7 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024