Volné pracovní místo  Skladníci

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 27 000–31 000 Kč / měsíc

Kontakt: Kaufmanová Kristýna, e-mail: použijte odpovědní formulář

Co bude Vaším úkolem?
? zpracovávání požadavků zákazníka v PC
? balení, etiketování, kompletace zboží
? vychystávání zboží dle objednávky
? kontrola zboží při příjmu a výdeji
? skenování zboží
Co od Vás očekáváme?
? základní znalost práce na PC
? manuální zručnost
? chuť do práce, spolehlivost
? trestní bezúhonnost
? ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
  • jistota pravidelné mzdy, vždy 10. den v měsíci
  • odměny v hodnotě 500 Kč za měsíc, vypláceny kvartálně
  • příspěvek na očistu oděvů
  • příspěvek na stravování 85 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
  • týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
  • odměna za loajalitu v programu Cafeterie
  • odměna za přivedení nového zaměstnance
  • možnost získat/obnovit si průkaz VZV

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Skladníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Kaufmanová z SCHENKER spol.s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.