Volné pracovní místo  SKLADNÍCI

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Skladníci

Naše firma roste a přijímáme nové skladníky.

Chcete pracovat v pohodové partě a být součástí firmy, která je stabilní a zaměstnanci mají mzdu na svém účtu vždy včas?

Přijďte a staňte se součástí naší společnosti, která je ve svém oboru špičkou na Jižní Moravě.

Jsme na trhu od roku 1998, kdy firma měla 2 zaměstnance a majitele v jednom.
Od té doby jsme vyrostli do dnešní podoby, kdy máme přes 165 zaměstnanců, 6 poboček, 3 prodejny a přes 7 300 položek na e-shopu.
Práce vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
Výdej a příjem zboží.
Vychystávání zboží.
Třídění a manipulace se zbožím.
Udržování pořádku na pracovišti.
VZV není podmínkou.

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Chuť učit se novým věcem.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Dobré mzdové ohodnocení.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka na sportovní aktivity).
Zaměstnanecké slevy na odběr zboží.

Dostupnost:
Autobusem - 2 minuty od vstupu do firmy SMERO - zastávka (Rajhrad Geis) pro spoje 511, 512 a 513.
Autem - pro zaměstnance a brigádníky je u firmy zřízeno parkoviště.

Zašlete životopis.
Do předmětu uveďte název pozice „Sklad - Rajhrad“
Kontakt: Lenka Prokešová mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017