Volné pracovní místo Skladníci

8.4.2015
Foxconn Technology CZ s.r.o.
Místo pracoviště
245, Karlov, 284 01, Kutná Hora
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

náplň práce: přebírá a kontroluje zboží dodané na sklad, zaskladňování na stanovené místo po provedení kontroly, dodržování pracovních intrukcí, dodržování kodexu oblékání vydané zaměstnavatelem, dodržování 5S, komunikace problémů s GL/SV, plnění dalších operativních úkolů zadaných vedením skladu
požadujeme: ZŠ/výuční list, praxe na obdobné pozici výhodou, platný průkaz VZV výhodou
ochota práce ve vícesměnném provozu, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
Místo výkonu práce: Karlov 245, Kutná Hora

Podobné nabídky práce

Skladový pracovník bez osvědčení i NZV, VZV, RETRA...
Bezchybné chystání zboží k odběru dle požadavků zákazníka, obsluha balící linky
HOPI s.r.o. Zděbradská 74, Říčany Plný úvazek, Brigády
týden
Hledame skladniky - s VZV preukazem
>> uskladnovani tovaru >> kontrola tovaru, >> Obsluha VZV >>Scitavani a kontrolovani zasob Zivotopis posilejte v nemeckem jazyce na firme mluvim slovensko cesky
HOGO GmbH Rakousko Plný úvazek
týden
OPERÁTOR LOGISTIKY
- vychystávání materiálů pro montážní linku - přebalování a manipulace s materiálem - další činnosti v rámci dané pozice
SAS Autosystemtechnik s.r.o. Plazy 129, Plazy Plný úvazek, Brigády
aktivní
SKLADNÍK, ŘIDIČ MDV (VZV)
- vychystávání materiálu a zásobování montážní linky - odvoz obalů na určená místa - další činnosti v rámci dané pozice
aktivní
Brigáda v Amazonu pro Tebe - 135 Kč/hod
Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Chcete si přivydělat při studiu? Zkuste Amazon. Práce jen 2 dny v týdnu a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu + 10% bonus a příplatky! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Pr ...
Randstad s.r.o. Středočeský kraj Ústecký kraj Praha Brigády
týden
Nastupte do Amazonu a získejte mzdu od 135 Kč za hodinu
Víte, že v Amazonu teď dostanete více peněz? Nabízíme nástupní plat od 135 Kč na hodinu, bonus až 10% navíc a smlouvu na dobu neurčitou přímo s Amazonem! Nepropásněte svoji šanci a přidejte se k nám! Získáte jednoduchou a stabilní ...
Randstad s.r.o. Středočeský kraj Ústecký kraj Praha Plný úvazek
týden