Volné pracovní místo Skladníci/řidiči

19.5.2016
Direct Online Services (Europe) s.r.o.
Místo pracoviště
Obchodní 107, Čestlice, 251 01, Čestlice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:

  • Obchodní 107, 251 01 Čestlice

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Požadavky:

  • řidičský průkaz sk. B, praxe min. 5 let
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita, přesčasy dle potřeby
  • spolehlivost
  • kladný a proaktivní přístup k práci
  • zkušenost s řízením vozidla a zavážkou k zákazníkům výhodou
  • anglický jazyk výhodou
  • manuální zručnost (práce se dřevem) výhodou

Náplň práce:

  • běžné skladové práce
  • příprava zboží na expedici, doprava

Zaměstnanecké výhody:

  • bonus dle produktivity, zaměstnanecké stravování

Podobné nabídky práce

Skladník/manipulant
* naskladňování a vyskladňování zboží * inventura zboží
ADECCO spol.s r.o. Nezvizdy Plný úvazek, Brigády
dnes
Skladník/ce na HPP
* naskladňování zboží * práce se skenerem * lehká manuální práce pro muže i ženy
ADECCO spol.s r.o. Praha Plný úvazek
dnes
SKLADNÍK - SPORTOVNÍ ZBOŽÍ
Ref. č.: 13-21-227480. Hledáte zaměstnání a máte už zkušenost s prací ve skladu? Pak nám zašlete životopis! <br/> <br/>Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme SKLADNÍKA.<br/> <br/>Vaší náplní práce na pozic ...
Grafton Recruitment s.r.o. Kostelec nad Černými lesy Plný úvazek
dnes
Sklad s hračkami
• vychystávání zboží podle objednávkových listů • práce v třísměnném provozu • třídění a balení zboží • práce se skenerem • manipulace s paletovým vozíkem
CentralWork s.r.o. Praha - východ Plný úvazek, Brigády
dnes
Bezva práce ve skladu - nástupy 3/2017
Doporučte známého a získejte odměnu 5000 Kč! * práce ve skladu se značkovým oblečením * 2/3směnný provoz, nebo pouze noční * 8hodinové směny * vychystávání zboží podle objednávkových listů * třídění, štítkování a balení zboží * pr ...
CentralWork s.r.o. Praha - východ Plný úvazek
dnes
včera