Volné pracovní místo  Skladník / logistik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pro naši prodejnu v Hranicích hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozici SKLADNÍK / LOGISTIK.

Náplň práce:
  • příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávky
  • ukládání zboží na prodejně na určená místa
  • vydání prodaného zboží zákazníkovi, kontrola
  • kompletnosti
  • vyřizování reklamací

Požadujeme:
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • fyzickou zdatnost (manipulace s břemeny nad 15 kg)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

Výběrové řízení na Vámi vybranou pozici se bude konat v úterý 6. 9. 2016 od 9:00 do 17:00 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) v prostorách Hotelu Centrum, Komenského 384, Hranice.

S sebou si, prosím, přineste životopis s fotografií. Není nutné se předem ohlašovat.

Těšíme se na Vaši účast!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.9.2016