Volné pracovní místo  Skladník / montážník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pro naši prodejnu v Šumperku hledáme schopného pracovníka na pozici:

SKLADNÍK / MONTÁŽNÍK

Náplň práce:
  • příjem zboží od dodavatele, jeho kontrola
  • manipulace se zbožím – fyzické zaskladnění
  • montáž nábytku na prodejně
  • příprava zboží pro odběratele, výdej zboží
odběratelům, vyskladňování z informačního systému
  • příprava zboží pro rozvozy a převozy
  • provádění denních inventur

Požadujeme:
  • zodpovědnou práci při příjmu a výdeji zboží - fyzicky náročná práce, zvedání těžkých břemen
  • manuální zručnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • perspektivní a stabilní práci
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost zkráceného úvazku či brigády
  • zázemí silné expandující společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu

Výběrové řízení se bude konat ve dne 22.2. od 9-16.30 hodin v restauraci Schiller, Gen. Svobody 2866/1A,Šumperk. V případě zájmu se prosím za námi dostavte v uvedené termíny a vezměte si s sebou svůj životopis s fotografií.
Pokud Vám dané termíny nevyhovují, pošlete nám svůj životopis na použijte odpovědní formulář

Budeme se na Vás těšit

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.3.2017