Volné pracovní místo Skladník / řidič VZV

5.10.2016
JH Automotive CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Tovární 3062, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Náplň práce:

  • Příjem materiálu, skladování, expedice dílů a materiálů
  • Zásobování výroby materiálem

    Požadavky:

  • SOU / SOŠ
  • Oprávnění VZV do 5T nutností!
  • Min. 2 roky praxe jako řidič VZV
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Zkušenosti s programem SAP výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, korektnost a chuť pracovat

Nabízíme: 13. Plat, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky

Nástup možný 1.11.2016 nebo po dohodě dříve.

1. kontakt e-mailem!

Benefity

  • Jiné výhody – příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky
  • Zvláštní prémie – 13. plat

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – SAP výhodou
  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV) – praxe 2 roky