Volné pracovní místo Skladník dělník

16.12.2016
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
Místo pracoviště
269, Dukovany, 675 50, Dukovany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Skladník pro jadernou elektrárnu.

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti skladování (hutní materiál, ND, výrobní dodávky výhodou), oprávnění VZV a MDV
  • Zkušenost se systémy skladového hospodářství podmínkou
  • vyučení technického směru
  • Uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:

  • Dle zadání a potřeb řeší požadavky skladového hospodářství – příjem a výdej (OOPP, hutní materiál, náhradní díly, nářadí aj.), manipulace MDV a VZV
  • Spolupráce se středisky v rámci lokality, spolupráce se skladem na lokalitě Temelín

Nabízíme:

  • Zázemí společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
  • Zaškolení i následné vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
  • OOPP, technické vybavení aj.

Zašlete životopis na poslat email nebo info na poslat email .
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.
Pokud se firma do 1 měsíce neozve, nepostoupil/a jste do výběrového řízení.