Volné pracovní místo  Skladník distribučního centra

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–18 500 Kč / měsíc

První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně na kontaktní adrese. Brno, Smetanova 9, PO - PÁ 9-16h
Místo výkonu práce: ŠLAPANICE
Požadované dovednosti:
  • Praxi ve skladu min. 1 rok
  • Minimálně výuční list

Náplň práce
  • vychystávání zboží (vážení, balení apod.)
  • vyhledávání zboží ve skladu pomocí čárových kódů
  • práce u dopravníkového pásu
  • práce s ručním displejovým skenerem
  • čistá práce ve skladu, žádný hluk

Požadujeme

  • minimálně výuční list
  • zkušenosti ze skladu min. 1 rok
  • znalost práce s displejovým skenerem výhodou
Nabízíme
  • zajímavé finanční ohodnocení - 17.000 až 18.500 Kč/měsíčně + bonusy, 13. plat
  • místo výkonu práce: Brno - Šlapanice
  • zaměstnanecké benefity (23 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění apod.)
  • práci převážně na odpolední směny (10:15 - 18:45 hod.)
  • možnost kariérního růstu
  • přátelské a neformální pracovní prostředí v menším kolektivu
  • občerstvení, hudbu, klimatizaci na pracovišti
  • stabilitu a možnost uplatnění v mezinárodní společnosti

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.10.2016 do 30.4.2017