Volné pracovní místo SKLADNÍK/-ICE

2.7.2015
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Místo pracoviště
Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SKLADNÍK/-ICE – NOČNÍ PŘEKLÁDKA KAMIONŮ – PRÁCE S VZV

  • Pro našeho klienta, významnou logistickou přepravní společnost, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici skladníka/-ice
  • PP na dobu určitou do 31.12.2015 s mož­ností prodloužení, směny od 20:00 – 6:00 hod. pondělí – pátek, pracoviště Hradec Králové, jedná se o agenturní zaměstnávání
  • Náplň práce: překládka kamionů, práce ve skladě, používání VZV
  • Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, logické uvažování, bezúhonnost, platný průkaz VZV + prokazatelná praxe
  • Nabízíme: hlavní pracovní poměr, nástupní mzda 17 000 Kč + příplatky dle ZP (průměrná mzda cca 20 000 – 25 000 Kč), zázemí stabilní společnosti, práce pouze v noci
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Kontakt: Ing. Zuzana Pešková, tel.: poslat email , e-mail: poslat email