Volné pracovní místo  Skladník/ Logistik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Okay je nejúspěšnější společností na trhu s elektrospotřebiči a stylovým nábytkem. Může se pochlubit pozicí stabilní české firmy s téměř čtvrt století dlouhou historií. Svých úspěchů by nedosáhla bez týmu šikovných pracovníků na svých prodejnách, mezi které se nyní můžete zařadit i vy.

Náplň práce:
  • příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávky
  • ukládání zboží na prodejně na určená místa
  • vydání prodaného zboží zákazníkovi, kontrola kompletnosti
  • vyřizování reklamací

Požadujeme:
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • fyzickou zdatnost (manipulace s břemeny nad 15 kg)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • zaškolení a propracovaný systém dalších školení
  • možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici
  • práci v mladém kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost nástupu IHNED

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.12.2017