Volné pracovní místo  SKLADNÍK - MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / ŘIDIČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sokolská č.p. 5, Kerhartice, 562 04 Ústí nad Orlicí 4
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • práce při nakládkách a vykládkách zboží a materiálu
  • navážení surovin do výroby a další manipulační práce
  • odvoz zboží k zákazníkům
  • práce je fyzického charakteru s těžšími břemeny
POŽADUJEME:
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • řidičský průkaz minimálně skupiny B - aktivní řidič
  • praxe v oboru výhodou
  • práce s VZV výhodou
  • řidičský průkaz skupiny C výhodou
NABÍZÍME:
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.9.2016