Volné pracovní místo Skladník - příprava zboží k rozvozu (odpolední směna)

12.5.2016
Hortim-International, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Provozní 5491/1, Třebovice, 722 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Pracovní doba – odpolední směny (od neděle do čtvrtka)
  • Příprava zboží na rozvoz
  • Vychystávání zboží dle zadání
  • Evidence vychystaného zboží
  • Pravidelné inventury

Požadujeme:

  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Fyzická zdatnost (vhodné zejména pro muže), spolehlivost a pracovitost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce – pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity

Více informací na:
poslat email
poslat email  – video „Vítej v týmu“