Volné pracovní místo  Skladník/přípravář zboží/prodejce

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce

Vychystávání a kompletace zakázek, prodej stavebního a truhlářského řeziva včetně příslušenství. Každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky. Příjem a uložení zboží ve skladu. Vystavování dokladů (prodejky, faktury, dodací listy, atd.). Dle potřeby rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Požadujeme

praxi na VZV, řidičský průkaz na VZV výhodou
základní znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office výhodou)
řidičský průkaz sk. BE, řidičský průkaz sk. C výhodou
základní znalost práce na PC
zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána
spolehlivost a pracovitost
dobrou fyzickou zdatnost
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
  • jednosměnný provoz s volnými víkendy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • neomezený mobilní tarif

Kontakt telefonicky nebo emailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění
    neomezený mobilní tarif
    příspěvek na stravu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.4.2024

Máte zájem o nabídku Skladník/přípravář zboží/prodejce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Valentová z Pila Pasák a. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladník/přípravář zboží/prodejce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.