Volné pracovní místo  Skladník - řidič VZV - OLOMOUC

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Olomouc
  • Náplň práce: příjem zboží a jeho naskladňování, vychystávání a výdej zboží zákazníkům dle dodacího listu, provádění nakládek zboží na auta, komunikace se zákazníky, udržování pořádku ve skladu
  • Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru, praxi na obdobné pozici velkou výhodou, platný řidičský průkaz na VZV, fyzickou zdatnost k výkonu práce, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost střešního sortimentu výhodou, ŘP sk. B (výhodou)
  • Nabízíme: příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, práci na HPP, věrnostní odměny, příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji v rámci obchodu, nástup možný ihned
  • Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016