Volné pracovní místo Skladník - řidič VZV

23.8.2016
M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Sokolská 83/11, Zábřeh, 789 01, Zábřeh
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní náplň: samostatná práce ve skladu – obsluha vysokozdvižného vozíku, příjem, zaskladnění a výdej materiálu do výroby, skladová evidence.
Požadujeme: samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, fyzická zdatnost, platný průkaz VZV + praxe v řízení VZV.
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvek na stravování, možnost prodloužení pracovního poměru, bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, práce v jednosměnném provozu. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV)