Volné pracovní místo  Skladník, řidič VZV

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 116 Kč / měsíc

Požadujeme: SOU/SŠ, zkušenosti s řízením VZV, spolehlivost, zodpovědný přístup, základní znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou, profesní ŘP skupiny C výhodou

Pracovní náplň: práce ve skladu - naskladnění surovin, vnitřní převozy materiálů a hotových výrobků a vyskladnění hotových výrobků na kamiony
13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění a dopravu, příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, motivující finanční ohodnocení, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2017