Volné pracovní místo  skladník / skladnice + rozvoz zboží (velkosklad)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 800–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Holešov
  • Náplň práce: příjem a výdej zboží, rozvoz zboží, fyzicky středně náročná práce
  • Požadavky: ŘP sk. B
  • Výhodou: průkaz VZV, praxe v oboru - firma na pozici zaučí
  • PD Po-Pá, 5:30-14:00 hod., doba určitá na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Benefity: stravenkový paušál ve výši 116,- Kč, zvláštní prémie
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenkový paušál ve výši 116,- Kč
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 1.5.2025