Volné pracovní místo  SKLADNÍK/SKLADNICE

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Kontaktní osoba Eva Hrubanová, DiS, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní doba: Po-Pá, volné víkendy a svátky

Náplň práce: práce v externím skladu, odvoz zboží z jednoho skladu do druhého, zaskladnění zboží, vychystání zboží k expedici, nakládka a vykládka zboží,
Požadujeme: nutnost zaučení na VZV, ŘP sk. B, základy práce s PC
Nabízíme: možnost pružné pracovní doby na poloviční úvazek

Benefity

  • Jiné výhody - dotované stravování, docházkový bonus, odměny, výhodný tel. tarif, firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku SKLADNÍK/SKLADNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hrubanová DiS., personalistka z KP - KOPRO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍK/SKLADNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.