Volné pracovní místo  Skladník/skladnice

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 800–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
práce ve velkoobchodním skladu s ochrannými pracovními oděvy, obuví, rukavicemi a pomůckami; přejímání zboží; kontrola dodacích listů a přepravních dokladů; ukládání, kontrola a skladování zboží; vychystávání zboží, příprava k expedici; nakládka a vykládka vozidel; udržování pořádku na přiděleném úseku skladu

Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup; pracovní nasazení; odolnost vůči stresu; průkaz VZV- výhodou

Zájemci se mohou hlásit:

Benefity

  • Naturální výhody - Flexi Pass Card; sleva na firemní produkty; firemní akce
  • Jízdní výhody - sleva na tankování
  • Podnikové stravování - stravování v závodní jídelně, kantýna
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - odměny

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025