Volné pracovní místo Skladník/ skladnice

9.8.2016
Maehler & Kaege Systems s.r.o.
Místo pracoviště
Tuřanka 1315/112, Slatina, 627 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
příjem materiálu
jeho zaskladnění na pozice
evidence materiálu v interním skladovém systému
vychystávání materiálu do výroby

Požadujeme:
praxi na obdobné pozici min. 1 rok
řidiský průkaz na VZV
práce s PC

Nabízíme:
základní mzdu + měsíční prémiovou složku
čtvrtletní prémie
stravenky
poukazy na nákup drogistického zboží

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV)