Volné pracovní místo  Skladník úředník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 500–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Slatiňany.
Požadavky: SOU strojírenského zaměření - výhodou
(hydraulika, spojovací materiál, ložiska, řemeny..), odpovědnost za svěřený materiál, komunikace se spediční firmou, schopnost poradit a být oporou pro kolektiv, obsluha VZV - výhodou, schopnost samostatné práce a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, dobrá fyzická zdatnost – těžká břemena nad 25 kg.
Pracovní náplň: zaskladňování a vyskladňování zboží, práce s mobilním terminálem, balení a odesílání zboží, komunikace se zákazníkem, základy MS Office, práce v systému SAP Bussines One.
Nabízíme: práce v jednosměnném provozu, příjemné pracovní prostředí, práce v teple a suchu, každé ráno snídaně v rámci benefitů, stravenky.
Nástup ihned!
Pracovní doba Po-Pá od 7.00 do 15.30 hod.
Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Nástupní mzda: od 17 500 Kč (základní mzda + pohyblivá složka mzdy).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.7.2018