Volné pracovní místo Skladník ve výrobní společnosti

8.8.2016
Zodiac Galleys Europe s.r.o.
Místo pracoviště
Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Příjem materiálu fyzicky a systémově
  • Uskladňování přijatého materiálu
  • Výdej materiálu do výroby
  • Práce v interním ERP systému

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti na pozici ve skladu
  • Průkaz VZV výhodou
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Angličtina výhodou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s jistotou a budoucností
  • Propracovaný vzdělávací systém
  • Prémie k základní mzdě, možnost zvýšení mzdy po zaškolení, proplácené přesčasy, dva pololetní a jeden roční bonus, příspěvky na volnočasové aktivity zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění