Volné pracovní místo  Skladník výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SKLADNÍK VÝROBY
Co bude Vaše náplň práce?
  • pravidelné zavážení materiálu, obalů a odvoz hotových výrobků
  • ukládání, kontrola a skladování zboží, vydávání materiálů na dílnu podle zakázek
  • aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob v SAPu
  • zavážení a evidence hotových výrobků do kanbanů v SAPu
  • provádění pravidelných inventur zásob, provádění roční inventury zásob
Co od Vás očekáváme?
  • SŠ/SOU vzdělání
  • znalost práce na PC, SAP - výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu
  • znalost angličtiny - výhodou
A co Vám nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti a zajímavou práci v týmu orientovaném na výsledky
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • individuální přístup a prostor pro profesní růst
  • 13. plat vyplácen 2 x ročně
  • 25 dnů dovolené
  • odměnu za neabsenci
  • benefitní systém Cafeterie
  • zvýhodněné SIM karty pro zaměstnance
  • dotované stravování v areálu společnosti.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 2.5.2017