Volné pracovní místo  SKLADNÍK

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 27 500–32 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: příjem a kontrola materiálu podle dodacího listu, zaskladňování materiálu, práce se scanerem
POŽADAVKY:zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
VÝHODOU: oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, zkušenosti v práci ve skladu, zkušenost s programem SAP
NABÍZÍME:
  • mzdu a prémie v závislosti na odvedené práci
  • práci v perspektivní německé firmě
  • po době určité možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • velmi dobré možnosti rozvoje v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké benefity - dovolená nad rámec zákona = 22 dní, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní a penzijní připojištění, podnikové stravování, příspěvek na pohybové aktivity, sleva na výrobky
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • podnikové stravování
  • příspěvek na pohybové aktivity
  • sleva na výrobky

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku SKLADNÍK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jaroslava Hanzíková z Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.