Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–19 000 Kč / měsíc

Náplň práce: bezchybné naskladnění, vyskladnění a manipulace se zbožím - práce se čtečkou čárových kódů, optimální uskladňování zboží na palety, používání manipulační techniky (NZV, VZV).
Požadujeme: platné řidičské oprávnění na VZV, schopnost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost, svědomitost, důslednost, vysoké pracovní nasazení, čestnost a trestní bezúhonnost.
Výhodou: znalost práce se čtečkou čárových kódů, praxe na obdobné pozici ve skladové logistice.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, práci v příjemném motivovaném kolektivu, možnost seberealizace, doprava z a do Prahy je možná dohodou, stravenky, dovolená navíc.
Místo výkonu práce: Hlavní 29, Úžice u Kralup nad Vltavou.
Kontakt: p. Zajíček, životopisy zasílat e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 16.10.2015