Volné pracovní místo  skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Cítolibská 2648 Louny
Co Vás čeká
Skladník zajišťuje pořádek na skladě, příjem a výdej materiálu, stará se o manipulační techniku, potvrzuje dodací listy. Zná skladované materiály a je schopen zákazníkům ochotně poskytnout běžné informace k odebíranému zboží. V případě potřeby zajišťuje rozvoz zboží.
Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měl mít
oprávnění k VZV,pracovitost a fyzická zdatnost
základní znalost stavebních materiálů
samostatnost a iniciativa, schopnost kalkulovat požadované objemy a hmotnosti
příjemné vystupování vůči zákazníkovi
Výhodou bude, pokud máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály
Co Vám můžeme nabídnout
zázemí renomované společnosti,dobré finanční ohodnocení ,příjemný kolektiv
nástup možný ihned, možno prodloužení pracovní smlouvy na neurčito
Jak se můžete o tuto pozici ucházet
V případě Vašeho zájmu volejte nebo pište na použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba Lucie Bejčková

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016