Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis emailem na adresu: použijte odpovědní formulář s Vaší fotografií. Ohledně termínu pohovoru Vás budeme kontaktovat nazpět.
Přední výrobce kancelářských potřeb hledá zaměstnance na pozici skladník.
Náplň práce:
Příjem a výdej zboží, vychystávání objednávek, spolupráce s vedoucím skladu a dopravy při plánování a zajišťování rozvozů. Zodpovědnost za plnění úkolů.
Požadujeme: Dobrá pracovní morálka, aktivní a činorodý přístup k práci. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Kladný vztah ke svěřeným hodnotám Smysl pro pořádek a čistotu. Dobrý zdravotní stav Čistý rejstřík trestů ŘP sk. B, praxe s VZV.
Nabízíme:
Zázemí a zkušenosti zavedené a stabilní české firmy. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Pevná složka mzdy s motivačním ohodnocením výsledků a aktivity. Nástup možný ihned
Pracovní doba: 7,30 - 16,00 hod.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.1.2017