Volné pracovní místo  Skladník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 13 000–20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Lipová 1, 352 01 Aš. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou (6měsíců) s možností prodloužení. Pracovní doba od 6:00-18:00hod (20dní práce, pak 10 dní volno).
Náplň práce:
  • manipulace se zbožím ve skladu za použití manipulační techniky (vysokozdvižné vozíky VZV, paletové vozíky a další),
  • příjem a výdej zboží,
  • pomocné práce zajišťující chod skladu,
  • skenování a zaskladňování materiálu na správné skladové pozice a v souladu s platnými předpisy,
  • příprava zboží na vyskladnění a kompletace zakázek dle zakázkových listů,
  • evidence materiálu a jeho umístění ve skladu do elektronického systému (SAP) pomocí skenovacího zařízení.
Požadujeme:
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita,
  • pravidelná docházka,
  • ochota pracovat ve směnném provozu,
  • nástup možný ihned,
  • průkaz na VZV výhodou, jinak zajistíme.
Nabízíme:
  • stravenky,
  • možnost napracovat si hodiny.

Kontakt pro zájemce: telefonicky od 8:00-15:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese provozovny od 8:00-15:00hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017