Volné pracovní místo SKLADNÍK/NICE / DĚLNÍK/NICE VE VÝROBĚ

27.5.2016
ČOKO KLASIK družstvo
náměstí 17. listopadu 2061, Česká Třebová, 560 02, Česká Třebová
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:ČOKO KLASIK družstvo, náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2
Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodného kandidáta na pozici SKLADNÍK/Dělník výroby cukrovinek
POŽADAVKY:

  • spolehlivost a pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • platný potravinářský a VZV průkaz
  • zkušenosti s pozicí skladník výhodou

NABÍZÍME:

  • dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti
  • jednosměnný provoz. Dobré pracovní zázemí
  • po zapracování začlenění do systému firemního odměňování
  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, slevy na výrobky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha výrobních linek
  • vychystávání zboží dle objednávek
  • příprava k expedici
  • vykládka zboží
  • příjem zboží, manipulace

V případě zájmu kontaktujte paní Kinclovou telefonicky nebo na e-mail viz výše

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Operátor autoklávu Rokycany - ubytování ZDARMA+ navýšení BONUSŮ
- třísměnný provoz 8h - obsluha autoklávu - výroba a tvarování gumových hadic do automobilů
ADECCO spol.s r.o. Rokycany Plný úvazek
dnes
dnes
Dělník – Dělnice / Brandýs nad Labem 105,-Kč / Česka Republika
Výroba elektronických a elektrických výrobků auto radia pro automobilový průmysl.
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Česká republika Plný úvazek
dnes
Práce v Německu pro ženy – 45.000,-Kč
Společnost se zabývá výrobou dílů pro automobiloví a strojírensky průmysl,pracovní naplň: vizuální kontrola dílů, lehká manuální práce , dobry zrak.
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Ulm, Německo Plný úvazek
dnes
Muže - Ženy do výroby 100,-Kč S UBYTOVÁNÍM
Výroba plastových dílu pro automobilový průmyslu Obsluha linky, obsluha robotu práce v taktu
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
dnes
Práce ve výrobě s ubytováním. Nástup červen 2017 !
• ruční montáž kabelových svazků a konektorů • kompletace a balení výrobků • jemná manuální práce
CentralWork s.r.o. Kuřim, okres Brno-venkov Plný úvazek
týden