Volné pracovní místo  skladník/řidič

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce:Říční
440 01 Louny 1
Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B;Platný profesní průkaz;
Fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost; Praxe v oboru;
Platný průkaz na VZV výhodou.
Náplň práce:
Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu;
Správné a včasné zásobování;
Zaskladňování a vyskladňování materiálu;
Podílí se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky.
Informuje nadřízeného o nefunkčnosti a poškození veškerých skladovaných zařízení.
Udržování pořádku a čistoty na pracovišti.
Co můžete čekat od nás:
Zázemí silné rozvíjející se společnosti;
Zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky/příspěvek na stravování);
Příjemný kolektiv se snahou budovat tým.
kontakt:el.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016