Volné pracovní místo  SKLADNÍK/ŘIDIČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 500 Kč / měsíc

Společnost FASTONEX s.r.o. spolehlivý a flexibilní partner pro kompletní vysoce kvalitní sortiment spojovacích materiálů hledá pro provozovnu v Ústí nad Orlicí skladníka/řidiče.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Letohradská č.p. 1358, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • práce v oblasti příjmu, skladování, výdeje zboží
  • rozvoz a dovoz zboží firemními vozidly
  • komunikace s kooperujícími firmami
PROFESNÍ POŽADAVKY:
  • loajalita k zaměstnavateli
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • nutná aktivní znalost práce na PC
  • zkušenosti z oboru skladového hospodářství případně strojírenství, logistiky zboží, kooperací velkou výhodou
  • minimální praxe odborná = 5/3 roky
  • ochota cestovat na zahraniční pracovní cesty
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič) skupina E výhodou
  • znalost AJ, NJ, PJ výhodou
NABÍZÍME:
  • nástup ihned, popř. po dohodě možno termín nástupu upravit
  • velmi zajímavou a různorodou práci v perspektivní, stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • možnost profesního růstu v naší společnosti
  • HPP
  • příspěvek na stravování formou 100Kč stravenek
  • nástupní plat od 19 500 Kč
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE PROFESNÍ ŽIVOTOPIS NA VÝŠE UVEDENÝ EMAIL

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Polština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.11.2019