Volné pracovní místo  SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 500–19 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA
  • PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, třísměnný provoz
  • Náplň práce: nakládka a vykládka nákladního vozu; svoz odpadů z výroby a jeho třídění; příprava a balení expedovaných zásilek; přebalování materiálu a rozvoz materiálu do výroby; zajištění pořádku a čistoty na pracovišti
  • Požadujeme: SOŠ/SOU vzdělání; znalost SAP výhodou; řidičský průkaz; řidič VZV; dobrý fyzický stav bez zdravotních omezení; práce ve směnném režimu; manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • Nabízíme: týden dovolené navíc; stravenky/příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní připojištění; měsíční prémie, roční bonus; příplatky za odpolední/noční směny
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016